STARI KOMPJUTERI
Вест

Poseta muzeju starih kompjutera

Датум: 23. Maj 2013 19:36 Категорија: Новости

Učenici osnovne škole iz Pranjana posetili su 11.05.2013. muzej starih kompjutera u školi u Tekiji.
Fotografije možete pogledati u sekciji Izložbe.

Датум: 03. Maj 2013 12:28 Категорија: Новости

Dopunjen sajt u delu Biblioteka

Dopuna sajta

Датум: 24. Februar 2013 17:37 Категорија: Новости

Dana 24.02.2013. g. sajt je dopunjen u delu Računske mašine kao i potpuno novi deo koji se odnosi na Igračke konzole.
Uskoro slede nove dopune. Hvala na strpljenju.
MIhajlo Sideris

Novi sajt za stare kompjutere

Датум: 24. Decembar 2012 09:59 Категорија: Новости

Dragi moji, 10.12.2012. počeo sam sa izradom sajta o starim kompjuterima. Postavljen je na serveru www.nasaskola.rs, zahvaljujući razumevanju Akademija Filipović, odnosno gospodina Bratislava Filipovića iz Jagodine. Ovim putem mu se zahvaljujem na besplatnoj dodeli sajta.
Zbog obimnosti posla, sajt će se sukcesivno dopunjavati, pa se zato izvinjavam svim posetiocima. Trudiću se, da se popuna sajta, zbog svoje obimnosti i složenosti, kao i velikog broja eksponata, završi u toku ove zime.

Na ovoj strani obaveštavaću vas o ažuriranju sajta, odnosno pojedinih njegovih kategorija.

Hvala na razumevanju, Mihajlo Sideris